Loading...

Ilaçi natyral kundër fryrjes dhe gazrave

Përbërsit:

1/2 ananasi,

1/2 kopre,

2 kërcej selino me gjethe,

2-3 cm xhenxhefil,

Të gjithë përbërësit i përzieni në blender. Shtroni pak ujë sipas nevojës. Ta pini në lukth të zbrazët derisa të mos ndalojnë dhimbjet

Kombinimi i shkëlqyeshëm i përbërësve shërues përbën këtë ilaç efikas kundër fryrjeve. Nëse shpesh vuani nga fryrjet në stomak, gazra, ju sugjerojmë këtë lëng natyral që mund të jetë zgjedhje kundër këtyre

Loading...

Receta të ngjajshme...