Loading...

Biskota të shpejtë

Perbersit:

1 pako biskota
1 gotë qumësht
1 shllag krem
1 gotë të çajit kokos
çokollatë
sheqereza me ngjyre.

Pergatitja:

Biskotat i zhytim në qumësht dhe në midis ia vendosim krem shllagun, me një biskotë tjetër përmbi e mbyllim.

Biskotat i zhytim në kokos dhe përmbi ia derdhim çokollatën e shkrirë së bashku me sheqerna.

Ju bëftë mirë!

Loading...

Receta të ngjajshme...

1 Response

  1. cock ring says:

    Thanks so much for the blog article.Thanks Again. Really Great.

Leave a Reply