Receta Gatimi Kryefaqja

Loading...

Meze

Përbërësit : Proshutë Suxhuk Kashkavall Pëtgatitja Proshutën e prejm në fletë të holla dhe e bejmë role me qellim që...

Pulë me lulelakër

Përbërësit: 4 shpatulla pule 4 filxhanë lulelakër 3 lugë gjelle vaj ulliri 12 thelpinj hudhre Përgaditja: Hapi 1 Pulën lajeni...

Si të bëni gjalp në shtëpi

Përbërësit: gjysmë filxhani qumësht/ujë, një filxhan vaj (luledielli apo përzierje vaj ulliri dhe vaj luledielli) ose gjysmë filxhani vaj luledielli...